Infosessie "Kleine lijfjes, groot zelfbeeld"

Positief lichaamsbeeld bij jonge kinderen Lichaamsbeeld: het lijkt iets voor tieners, maar wist je dat kinderen al vanaf 4 jaar bezig zijn met hoe ze eruitzien? Een positief lichaamsbeeld is belangrijk voor het zelfvertrouwen en zelfbeeld van je kind. Wat jij als ouder zegt en doet, maakt een groot verschil.

Locatie

Deurne 2100 Herentalsebaan 597 LDC Silsburg Deurne

In deze lezing deelt kinderdiëtist Rolinde Demeyer heldere inzichten en praktische tips om hier thuis bewust mee om te gaan. Voor ouders van kinderen tussen 4 en 10 jaar.

Praktisch

Doelgroep
Volwassenen (+18j)
Voor wie?
Iedereen
Prijs
7.00

Niet-leden: €7
Gezinsbondleden en CM-leden: €5
Gezinsbondleden en CM-leden met VT: €2
Gezinsbondleden en CM-leden met arbeidsongeschiktheid: €2

Heeft u nog vragen? Contacteer ons.

Zin om te helpen bij onze activiteiten in Deurne-Zuid?

Voor onze grote activiteiten (zoektochten, samenwerkingen met buurtorganisaties, grootouderfeest, tweedehandsbeurs, paaseierenraap, puzzelkampioenschap, ontbijtbuffet, ...) hebben wij helpende handen nodig voor uiteenlopende taken.

Wil je helpen? Neem dan contact op via eddy.plichart@telenet.be of 03-322.49.41.

Al onze bestuursleden en medewerkers zijn onbezoldigde vrijwilligers.

Meer activiteiten

Di sep 01
Locatie

Deurne 2100 Van Havrelei 55 Tim Gyselings

Zo sep 06
Locatie

Deurne 2100 Sint-Rochusstraat 4 Huis van het Kind Deurne-Zuid

Za sep 12
Locatie

Berchem 2600 Burgemeester Edgar Ryckaertsplein 1 Inkomhal Station Berchem